Електровелосипед Bottecchia Start Urban 29 2022 frame 17
Фото 35 |
Bottecchia Start Urban 29 2022 frame 17 рама 16"рама 17" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bottecchia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bottecchia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bottecchia Start Urban 29 2022 frame 17
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower elektryczny BOTTECCHIA Start Urban M17 29 cali Zielony | 9 000 zł |
Rower elektryczny BOTTECCHIA Start Urban M17 29 cali Zielony BOTTECH BE32U | 9 000 zł |
Rower Elektryczny Bottecchia Be32U Start E-Urban | 8 700 zł |
Модификації Bottecchia Start Urban 29 2022 frame 17
Ціни на Bottecchia Start Urban 29 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Bottecchia Start Urban 29 2022 frame 16 | від 8 700 zł | 4 пропозиції | ||
Bottecchia Start Urban 29 2022 frame 17 | від 8 700 zł | 5 пропозицій |