Kosiarka Bosch Universal Rotak 36-550 06008B950B (06008B950B)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Bosch Universal Rotak 36-550 06008B950B
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:36 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:38 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 70 mm
Pojemnik na trawę:40 l
Waga:15 kg
Zmniejszony poziom hałasu; koszenie blisko ogrodzenia; ergonomiczny uchwyt; składana torba na trawę
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Universal Rotak 36-550 06008B950B
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Universal Rotak 36-550 06008B950B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch UniversalRotak 36-550 solo Akku Rasenmäher 0.600.8B9.50B | 1 407 zł |
Bosch Akumulatorowa kosiarka UniversalRotak 36-550 (SOLO) | 1 295 zł |
Kosiarka akumulatorowa Bosch UniversalRotak 36-550 (06008B950B) | 1 565 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →