Piekarnik Bosch HBG 635BS1
Zdjęcia 7 |
Bosch HBG 635BS1 czarny stal nierdzewna |
|
Piekarnik należy do linii premium Bosch Serie 8 z najnowocześniejszym wyposażeniem. To przestronny piekarnik o pojemności 71 litrów, który pozwala na jednoczesne gotowanie kilku potraw - w sam raz dla dużej rodziny. Jednocześnie funkcja gorącego powietrza 4D (hot air 4D) gwarantuje równomierne rozprowadzenie ciepła na wszystkich czterech poziomach – razem lub osobno. Temperaturę gotowania można wybrać w zakresie od 30 do 300 stopni, a 13 trybów uprości przygotowanie znanych i lubianych potraw - na przykład pizze, grillowanie, wolne gotowanie i rozmrażanie.
Ale być może główną cechą jest 10 automatycznych trybów AutoPilot 10: wystarczy włożyć danie do frytkownicy, określić jego wagę i wybrać odpowiedni program, po czym system automatycznie dobierze optymalne ustawienia i czas gotowania. Design Bosch HBG 635BS1 to również premium: dotykowy panel sterowania, przełącznik pierścieniowy ControlRing, wyświetlacz TFT wyświetlający informacje o trybie pracy i temperaturze, a także drzwi z mechanizmem Softclose, dzięki któremu domykają się delikatnie i płynnie, bez gwałtownych ruchów i głośnych dźwięków. Dodatkowo tylna ścianka posiada powłokę EcoClean Direct: ceramiczne mikrocząsteczki rozkładają tłuszcz podczas gotowania, dzięki czemu nie musisz tracić czasu i wysiłku na żmudne czyszczenie urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch HBG 635BS1
Wszystkie ceny 10 →BOSCH Piekarnik BOSCH HBG635BS1 Stalowy | 2 899 zł |
Piekarnik BOSCH HBG635BS1 Serie 8 Elektryczny Inox A+ | 2 899 zł |
Piekarnik BOSCH HBG635BS1 Serie 8 Elektryczny Inox A+ | 2 599 zł |
Piekarnik Bosch HBG635BS1 | 3 438 zł |
Modyfikacje Bosch HBG 635BS1
Ceny na Bosch HBG 635BS1 |
---|---|---|---|---|
Bosch HBG 635BB1 | od 2 399 zł | 16 oferty | ||
Bosch HBG 635BS1 | od 2 599 zł | 11 oferty |