Piekarnik Bosch HBG 634BW1
Zdjęcia 7 |
Bosch HBG 634BW1 |
|
Zaawansowany technologicznie piekarnik elektryczny do zabudowy z cyfrowym systemem sterowania, możliwością pełnego jednoczesnego gotowania na kilku poziomach oraz technologią samoczyszczenia EcoClean Direct. Należy do modeli z topowej rodziny Bosch Serie 8 próbki 2019, jest pozycjonowany jako produkt wyższej półki cenowej z zaawansowaną funkcjonalnością. Dzięki swobodnemu łączeniu różnych rodzajów ogrzewania jest w stanie zaspokoić potrzeby zaawansowanych miłośników sztuki kulinarnej oraz profesjonalnych kucharzy.
Piekarnik Bosch HBG 634BW1 obsługuje 10 różnych trybów gotowania (w tym zastrzeżoną technologię gorącego powietrza 4D, która pozwala na jednoczesne korzystanie ze wszystkich poziomów przewodników do gotowania). Na szczególną uwagę zasługuje autorski system sterowania urządzenia. Jego głównymi elementami są stalowy pierścień kontrolny oraz powierzchnia dotykowa wyświetlacza TFT. Dotykowy ekran umożliwia wybór trybu pracy, a stalowy pierścień pomaga dostroić temperaturę/czas obróbki. Drzwi piekarnika posiadają trójwarstwowe przeszklenie, które gwarantuje bezpieczną temperaturę powierzchni zewnętrznej, a samozamykacz SoftClose gwarantuje delikatne otwieranie i zamykanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch HBG 634BW1
Wszystkie ceny 15 →Komfort Piekarnik Bosch hbg634bw1 | 3 099 zł |
Piekarnik elektryczny Bosch Serie 8 HBG634BW1 | 3 099 zł |
Piekarnik Bosch HBG634BW1 | 2 493 zł |
Bosch HBG634BW1 Termoobieg Biały | 2 393 zł |
Piekarnik Bosch HBG634BW1 | 2 799 zł |
Modyfikacje Bosch HBG 634BW1
Ceny na Bosch HBG 634BW1 |
---|---|---|---|---|
Bosch HBG 634BW1 | od 2 393 zł | 16 oferty | ||
Bosch HBG 634BB1 | od 2 986 zł | 1 oferta | ||
Bosch HBG 634BS1 | od 2 460 zł | 16 oferty |