Piekarnik Bosch HBA 534ES0
Zdjęcia 7 |
Bosch HBA 534ES0 czarny stal nierdzewna |
|
Funkcjonalny niezależny piekarnik elektryczny renomowanej niemieckiej marki Bosch. Znajduje się w średniej półki cenowej i jest dość standardowym przedstawicielem tej klasy, zarówno pod względem właściwości technicznych, jak i funkcjonalności. Objętość piekarnika jest dość duża - 71 litrów, a maksymalna temperatura robocza nie przekracza standardowego wskaźnika 275 °C. Panel sterowania składa się z zagłębionych pokręteł i panelu dotykowego.
Jest zabezpieczenie przed dziećmi, to znaczy system sterowania jest blokowany w razie potrzeby. Timer pokazuje pozostały czas gotowania, a funkcja automatycznego wyłączania eliminuje oparzenia. Piekarnik Bosch HBA 534ES0 ma 7 różnych trybów pracy. Istnieje również grill elektryczny, termostat utrzymujący stałą temperaturę i konwekcja towarzysząca grillowi, co oznacza nadmuch gorącego powietrza dookoła, aby uzyskać najbardziej równomierne gotowanie. Teleskopowe prowadnice tac. Drzwiczki mają 2 warstwy szkła, które utrzymują ciepło wewnątrz piekarnika. Klasa energetyczna - A, moc przyłączeniowa 3,4 kW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch HBA 534ES0
Wszystkie ceny 9 →Piekarnik BOSCH HBA534ES0 Elektryczny Czarno-srebrny A | 1 699 zł |
BOSCH HBA534ES0 | 1 749 zł |
Piekarnik Do zabudowy BOSCH Serie 4 HBA534ES0 | 1 894 zł |
Piekarnik BOSCH HBA534ES0 Elektryczny Czarno-srebrny A | 1 699 zł |
Piekarnik BOSCH HBA534ES0 Elektryczny Czarno-srebrny A | 1 899 zł |
Modyfikacje Bosch HBA 534ES0
Ceny na Bosch HBA 534ES0 |
---|---|---|---|---|
Bosch HBA 534EB0 | od 1 369 zł | 19 oferty | ||
Bosch HBA 534ES0 | od 1 699 zł | 10 oferty |