Wyrzynarka Bosch GST 150 CE Professional 0601512000
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Bosch GST 150 CE Professional 0601512000 |
|
Mocna wyrzynarka elektryczna, jeden z „topowych” modeli w linii Bosch. Różni się dużą głębokością cięcia (do 150 mm przy piłowaniu drewna). Narzędzie wyposażone jest w silnik o mocy 780 W i posiada szeroki zakres ustawień prędkości (500 - 3100 uderzeń/min), a także stałą elektronikę utrzymującą stałą prędkość brzeszczotu niezależnie od obciążenia oraz wahadło mechanizm. Należy również zauważyć, że wyrzynarka Bosch GST 150 CE Professional posiada odlewaną podeszwę wykonaną z lekkiego stopu oraz uchwyt bezkluczowy, który umożliwia wymianę brzeszczotów bez użycia klucza. Korpus ma uchwyt w kształcie grzybka, który lepiej nadaje się do piłowania kształtowego. Nadmuch powietrza jest zorganizowany w taki sposób, aby wydmuchiwał wióry z linii cięcia. Zestaw zawiera futerał do przechowywania i przenoszenia narzędzia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GST 150 CE Professional 0601512000
Wszystkie ceny 10 →Bosch GST 150 CE + walizka DO-NARZE-BOS-210 | 949 zł |
Bosch Professional GST 150 CE - Wyrzynarka (0601512000) | 977 zł |
Wyrzynarka BOSCH Professional GST 150 CE 0601512000 | 949 zł |
Bosch Bosch Wyrzynarka 780w walizka gst 150 ce | 1 146 zł |
Bosch Professional Gst 150 Ce Professional Jig Saw+case Niebieski,Czarny O | 1 095 zł |