Електролобзик Metabo STEB 65 Quick 601030000
Відео 1Фото 6 |
Metabo STEB 65 Quick 601030000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo STEB 65 Quick 601030000
Усі ціни 6 →Metabo STEB 65 Quick 69092000 wyrzynarka wraz z 20-częściowym asortymentem | 433 zł |
Metabo Steb 65 Jigsaw Zielony 601030500 | 341 zł |
Wyrzynarka steb 65 quick METABO 601030000 | 285 zł |
Wyrzynarka Metabo STEB 65 QUICK SET Walizka, Brzeszczoty | 417 zł |
STEB 65 Quick 601030500 Sierra de calar | 278 zł |
METABO WYRZYNARKA STEB 65 QUICK, WALIZKA + 20szt. BRZESZCZOTÓW | 525 zł |
Інструменти німецького бренду Metabo характеризуються вивіреним балансом ергономіки, продуктивності і ціни. Лобзик електропила STEB 65 Quick 601030000 за $60 — яскравий тому приклад.
Практичний дизайн і можливості комплектації
Модель досить компактна і важить всього 1.9 кг. Працювати нею зручно, рука не втомлюється. Надійний хват забезпечується прогумованою ручкою.
Інструмент поставляється в картонній коробці, але можна придбати цю ж модель разом з кейсом, вибравши інший артикул STEB 65 Quick 601030500.
Можливості регулювання
Компактні розміри не могли не позначитися на потужності двигуна (450 Вт). Прилад явно не для щоденної тривалої роботи, більше для домашніх майстрів. Частоту ходу пилки можна регулювати, що дозволяє вибирати для кожного матеріалу свою — в діапазоні від 600 до 3000 хід/хв. Колесо регулювання розташовується на передній частині рукоятки, а не на кнопці пуску, як у більшості моделей.
Маятниковий хід теж можна регулювати в 4 положеннях, підлаштовуючись під тип матеріалу. Перемикач на бічній частині корпусу зручний і міцний.
З якою товщиною можна працювати
Електролобзиком можна розпилювати деревні плити товщиною до 65 мм, сталеві листи — до 6 мм, вироби з кольорового металу — до 18 мм. Лита підошва досить міцна, але при нагоді підлягає зручній заміні. Поворот підошви до 45° дає можливість змінювати кут різу і досягати результату навіть на матеріалах з нерівною поверхнею.
Чисте і безпечне робоче місце
Пилка виймається відведенням важеля в бік, ключ не потрібен. Тирса не заважає роботі, від неї захищають 4-позиційний захисний щиток з прозорого пластику і функція здування. Робоче місце може бути абсолютно чистим, якщо підключити до лобзику пилосос.
Електролобзик STEB 65 Quick 601030000 зроблений з упором на ергономіку і на нечасті навантаження. Працювати з ним комфортно, швидко і акуратно. Для домашньої майстерні — те що потрібно, а ось для професійної роботи доведеться пошукати модель потужніше.