Електролобзик Bosch GST 90 E Professional 060158G000
Відео 1Фото 11 |
Bosch GST 90 E Professional 060158G000 |
|
Професійний електричний лобзик із грибоподібною рукояткою, яка добре підходить для виконання фігурних пропилів по криволінійних контурах малих радіусів. Інструмент має потужність 650 Вт. Апарат оснащений перемикачами, що дозволяють змінювати частоту ходів пилки (500 – 3100 ход/хв) та «агресивність» маятникового ходу. Залежно від вибраних налаштувань та встановленого пиляльного полотна, лобзик Bosch GST 90 E Professional може пиляти дерево (до 90 мм завтовшки), пластик, алюміній (до 20 мм) та сталь (до 10 мм). Пилки змінюються без використання ключів. У процесі пиляння забезпечується здування стружки з лінії різу за допомогою спрямованого потоку повітря. У комплект поставки, крім самого інструменту, також входять пластикова валізка і одне пиляльне полотно із зубами, «заточеними» під швидке та грубе пиляння деревини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GST 90 E Professional 060158G000
Bosch Professional wyrzynarka GST 90 E 650 W 1 brzeszczot zestaw do odsysa | 490 zł |
Bosch GST 90 E + walizka DO-NARZE-BOS-208 | 639 zł |
Bosch Bosch Wyrzynarka 650w walizka gst90e | 800 zł |
Wyrzynarka Bosch GST 90 E 650 W | 638 zł |
Wyrzynarka przewodowa BOSCH Professional GST 90 E 650W | 649 zł |