Електролобзик Makita DJV181Z
Відео 4Фото 6 |
Makita DJV181Z |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DJV181Z
Усі ціни 11 →Makita DJV181Z Wyrzynarka Akumulatorowa Niebieski/Czarny 18 V | 781 zł |
DJV181Z Bezszczotkowa akumulatorowa wyrzynarka 18V MAKITA DJV 181 Z | 1 407 zł |
Wyrzynarka akumulatorowa Makita DJV181Z 6 biegów body 18V | 968 zł |
Wyrzynarka akumulatorowa 18V bez akumulatorów i ładowarki DJV181Z MAKITA | 1 051 zł |
Makita Makita Wyrzynarka 18v li-ion bezszczotkowa bez akumulatorów i ładow | 1 591 zł |
«Топовий» інструмент з «найкрутішими» характеристиками
Безщітковими двигунами, що мають масу переваг (зменшена вага і розміри, підвищена потужність, поліпшена енергоефективність та ін), поки оснащуються далеко не всі лобзики. Але Makita DJV181Z — саме з таких, адже даний інструмент є одним з «флагманів» в модельній лінійці електролобзиків Makita. Завдяки потужному і високооборотному двигуну, у лобзика дуже велика глибина прорізу (до 135 мм по дереву) і пристойна швидкість роботи, а якість різання (при використанні хороших полотен) виходить практично ідеальною. Тому ця модель вважається професійним інструментом (з відповідним цінником).
Настроюється і регулюється все
Конструкція і комплектація лобзика дають змогу досить гнучко налаштовувати інструмент під ті чи інші види робіт. Можна регулювати частоту зворотно-поступальних рухів пилки, інтенсивність маятникового ходу і кут нахилу литої підошви. Для максимального комфорту користувачів пристрій має яскраве підсвічування, яке стане дуже корисним при роботі в умовах слабкого освітлення, і обмежувач пускового струму, завдяки якому інструмент включається плавно, без ривків. Щоб працювати в чистоті, можна під'єднати пилосос через патрубок, який входить до комплекту.
Вибір залежить тільки від вас
Даний лобзик має грибоподібну рукоятку. Вважається, що така форма краще підходить для виконання складних і фігурних прорізів, котрі вимагають «маневрування» по поверхні матеріалу. Але якщо ви робите переважно прямолінійні розпили, то, можливо, вам більше підійде Makita DJV182Z з більш традиційною D-подібною ручкою. Ці дві моделі повністю ідентичні за технічними характеристиками та конструкцією, за винятком форми корпуса, що впливає на спосіб хвата.