Електролобзик Bosch GST 150 BCE Professional 0601513000
Фото 7 |
Bosch GST 150 BCE Professional 0601513000 |
|
Потужний професійний електролобзик із D-подібною рукояткою. Позиціонується виробником як інструмент для важкої та інтенсивної роботи. Оснащений мотором на 780 Вт і має маятниковий механізм, що забезпечує більш швидке розпилювання деревини. Може пиляти дерев'яні дошки завтовшки до 150 мм. Лобзик Bosch GST 150 BCE Professional має функцію підтримки обертів, що автоматично тримає частоту ходів пиляльного полотна на рівні, заданому користувачем. Швидкість можна регулювати в діапазоні 500 – 3100 ход/хв. Інструмент має міцну литу підошву, систему здува тирси з лінії різу та безключовий механізм, що дозволяє швидко переставляти змінні полотна за рахунок того, що пилки фіксуються в патроні без використання ключів. До лобзика додається пластиковий кейс, призначений для зберігання інструменту та приладдя до нього.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GST 150 BCE Professional 0601513000
Bosch Professional wyrzynarka GST 150 BCE 780 W prędkość skokowa bez obcią | 838 zł |
Bosch Professional GST 150 BCE - Wyrzynarka (0601513000) | 1 060 zł |
Bosch Bosch Wyrzynarka 780w walizka gst150 bce | 1 146 zł |
Bosch Professional Gst 150 Bce Professional Keyhole Saw Posrebrzany 601513 | 1 107 zł |
Wyrzynarka BOSCH B0601513000 | 964 zł |