Radio samochodowe BLOW Spider
Zdjęcia 5 |
BLOW Spider
Montaż:1DIN
Nośniki:karty pamięci, USB, AUX
Wzmacniacz:60 W, 4 kanał
Podłączenie:RCA
Wyświetlacz:4 "
Podświetlenie:RGB
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Spider
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BLOW 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BLOW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BLOW Spider
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RADIO SAMOCHODOWE 1DIN BLUETOOTH AUX USB DOTYK 4" 78-337# | 198 zł |
BLOW Radio samochodowe Spider 4CAL RDS RGB DSBLOR000078337 | 176 zł |
Radio samochodowe BLOW Spider 78-337 | 185 zł |
BLOW Radio samochodowe Spider 4CAL RDS RGB 113479 | 185 zł |
BLOW Radio samochodowe Spider 4CAL RDS RGB 113479 | 176 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →