Radio samochodowe BLOW AVH-8990
Zdjęcia 5 |
BLOW AVH-8990
Montaż:1DIN
Nośniki:karty pamięci, USB, AUX
Wzmacniacz:60 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:4 "
Podświetlenie:niebieska
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AVH-8990
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BLOW 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BLOW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BLOW AVH-8990
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RADIO SAMOCHODOWE BLUETOOTH USB AUX MICRO SD RDS 78-336# | 137 zł |
BLOW Radio samochodowe AVH-8990 4cal RDS MP5/USB/micro SD/BT DSBLOR0000783 | 143 zł |
Radio samochodowe BLOW AVH-8990 | 169 zł |
BLOW Radio samochodowe AVH-8990 4cal RDS MP5/USB/micro SD/BT 116910 | 150 zł |
Radio samochodowe BLOW AVH-8990 | 169 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →