Автомагнітола BLOW AVH-9620
Фото 5 |
BLOW AVH-9620
Монтаж:2DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики AVH-9620
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BLOW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BLOW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BLOW AVH-9620
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RADIO SAMOCHODOWE BLUETOOTH MIKROFON USB RDS 2 DIN 78-335# | 126 zł |
Radio samochodowe Blow AVH-9620 2DIN RDS RGB | 126 zł |
Blow Radio Avh-9620 2Din 7' | 127 zł |
78-335# Radio blow avh-9620 2din rds rgb | 132 zł |
Blow Radio Avh-9620 2Din 7' | 128 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →