Radio samochodowe BLOW AVH-8626
BLOW AVH-8626
Montaż:1DIN
Nośniki:karty pamięci, USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:czerwone
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AVH-8626
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BLOW 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BLOW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BLOW AVH-8626
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RADIO SAMOCHODOWE BLUETOOTH USB AUX SD PILOT 1 DIN 78-279# | 78 zł |
BLOW Radio samochodowe AVH-8626 MP3/USB/SD/MMC/BT DSBLORAVH862600 | 72 zł |
Mp3 BLOW AVH-8626 HF-CAR-BLO-007 | 90 zł |
Radio samochodowe BLOW AVH-8626 MP3 USB SD MMC Bluetooth Pilot | 78 zł |
Radio samochodowe BLOW AVH-8626 | 90 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →