Radio samochodowe BLOW AVH-8602
BLOW AVH-8602
Montaż:1DIN
Nośniki:karty pamięci, USB, AUX
Wzmacniacz:45 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:czerwone
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AVH-8602
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BLOW 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BLOW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BLOW AVH-8602
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blow - AVH-8602 Radio MP3/USB/SD/MMC 78-268 | 78 zł |
BLOW RADIO AVH-8602 MP3/USB/SD/MMC DSBLORAVH860200 | 79 zł |
Radio samochodowe BLOW AVH-8602 | 79 zł |
BLOW RADIO AVH-8602 MP3/USB/SD/MMC 40091 | 90 zł |
Radio samochodowe BLOW AVH-8602 | 78 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →