Bateria wodociągowa Blanco Lanora-S 523123
Zdjęcia 9 |
Blanco Lanora-S 523123 |
|
Aby oszczędzać energię, podstawowe ustawienie dźwigni sterującej jest ustawione na „zimny start”. Płyta stabilizująca dla większej stabilności baterii
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lanora-S 523123
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LANORA-S 525126 Bateria kuchenna stal nierdzewna szczotkowana nisko | 829 zł |
Bateria BLANCO Lanora-S 523123 Stal szczotkowana | 1 116 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Blanco Lanora-S stal szlachetna szczo | 1 147 zł |
BLANCO LANORA-S stal szczotkowana | 1 147 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →