Robot kuchenny Black&Decker BXFPA1200E czarny
Zdjęcia 27 |
Black&Decker BXFPA1200E czarny 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXFPA1200E czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER BXFPA1200E - Robot wielofunkcyjny 1200W pojemność 15 l 2 prędk | 468 zł |
Black & Decker Robot kuchenny Food processor | 581 zł |
Robot kuchenny Black&Decker BXFPA1200E | 391 zł |
Robot kuchenny BLACK&DECKER BXFPA1200E | 375 zł |
Black & Decker Bxfpa1200e 1200w Kitchen Robot Posrebrzany | 401 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →