Robot kuchenny Adler AD 4224 biały
Zdjęcia 21 |
Adler AD 4224 biały 2022 rok |
|
Maszyna kuchenna marki Adler to niedrogie, ale dobrze wyposażone wielofunkcyjne urządzenie, które pomoże w szybkim przygotowaniu dań głównych, półproduktów, deserów, przekąsek, sałatek itp. Główną część procesów przejmuje robot kuchenny, ponieważ jest wyposażony w dużą liczbę akcesoriów. Jest to nóż z ostrymi ostrzami do siekania, podwójna trzepaczka do ubijania, hak do ciasta, trzy tarcze do krojenia i szatkowania oraz trzy spiralizery, które zamieniają warzywa i owoce w makaron i kręcone spirale.
Wszystkie czynności odbywają się w plastikowej misce o pojemności roboczej 2 litrów. Oznacza to, że możesz przetwarzać dość dużą liczbę składników na raz i gotować kilka porcji jedzenia. Oprócz robota kuchennego Adler AD 4224 wyposażony jest w mały młynek, który miele zioła, przyprawy, orzechy, ziarna kawy itp. Za stabilną pracę całego urządzenia kuchennego odpowiada silnik o mocy 1000 W, który rozpędza się do 16500 obr./min.
Silnik jest zabezpieczony przed przegrzaniem, więc posłuży jak najdłużej. Jego moc wystarczy, aby szybko i sprawnie zmielić nawet najtrudniejsze produkty: kostki lodu, orzechy, mięso itp. Panel sterowania składa się z wyświetlacza, przełącznika prędkości oraz czterech automatycznych programów: smoothie, kruszenie lodu, siekanie i tryb impulsowy. W tym przypadku sam system zawiera optymalne ustawienia w zależności od zadania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kup Adler AD 4224 biały
Wszystkie ceny 7 →Robot kuchenny LCD 12w1 ADLER AD 4224 | 447 zł |
Adler AD 4224 AGDM-ROB-ADL-003 | 447 zł |
Adler Robot kuchenny ADLER AD 4224 | 523 zł |
Robot kuchenny LCD Adler AD 4224, 12 w 1 | 429 zł |
Robot kuchenny LCD 12w1 | 447 zł |
Robot kuchenny ADLER AD 4224 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 510 zł |
Robot kuchenny ADLER AD 4224 | 498 zł |