Robot kuchenny Black&Decker BXFPA600E czarny
Zdjęcia 10 |
Black&Decker BXFPA600E czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXFPA600E czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker Robot kuchenny Food Processor 600W Black | 425 zł |
BLACK+DECKER Robot kuchenny Black+Decker BXFPA600E (600W) | 382 zł |
Black&Decker, Robot kuchenny BXFPA600E, czarny, 600 W | 355 zł |
Robot kuchenny Black+Decker BXFPA600E - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 335 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Robot kuchenny Black+Decker BXFPA600E (600W) - PACZKOM | 367 zł |
Robot kuchenny Black+Decker BXFPA600E (600W) | 396 zł |
Robot kuchenny Black+Decker BXFPA600E (600W) | 364 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →