Mikser planetarny Black&Decker BXKM1000E czarny (ES9130060B)
Zdjęcia 15 |
Black&Decker BXKM1000E czarny 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXKM1000E czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker BXKM1000E Blender do ugniatania 1000 W z miską 52L ze stali ni | 588 zł |
Black & Decker Maszyna kuchenna Stand Mixer 1000W Black | 1 197 zł |
Robot planetarny Black&Decker BXKM1000E | 588 zł |
Robot kuchenny Black+Decker BXKM1000E Czarny | 787 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Black&Decker BXKM1000E:
- Bryzgoszczelna pokrywa z otworem do dodawania składników
PolecamyPorównaj w tabeli →