Zestaw narzędziowy Black&Decker BDHT0-71631
Black&Decker BDHT0-71631 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BDHT0-71631
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker BDHT0-71631 84457 | 175 zł |
Black & Decker Bdht0-71631 Tool Set Posrebrzany 84457 | 135 zł |
Black&Amp;Decker Zestaw Narzędzi Ręcznych Bdht0-71631 (6 El.) | 161 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →