Termos Black & Blum Food Flask 400 ml 0.4 l
Zdjęcia 14 |
Black & Blum Food Flask 400 ml |
|
Łyżka wykonana z naturalnego włókna drzewnego. Nylonowy pasek na pokrowcu.
Utrzymanie ciepła do 6 godzin, zimna - do 8 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black & Blum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black & Blum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black & Blum Food Flask 400 ml 0.4 l
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Butelka na żywność Black Blum niebieski Ocean Blue 400 ml BAM-FFB-S005 | 155 zł |
Termos Black + Blum Stalowy 400 ml morski DO-KA-BPB-0021 | 150 zł |
Termos BLACK+BLUM BAM-FFB-S003 Srebrno-Pomarańczowy | 150 zł |
Termos obiadowy stalowy, morski - Black+Blum | 149 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →