Kubek termiczny Black & Blum Glass Travel Cup 340 ml 0.34 l
Zdjęcia 11 |
Black & Blum Glass Travel Cup 340 ml |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black & Blum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black & Blum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black & Blum Glass Travel Cup 340 ml 0.34 l
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKBLUM - Szklany kubek podróżny - szczelny neutralny smak szklany kubek | 145 zł |
Kubek Black + Blum Szklany 340 ml morski DO-KA-BPB-0039 | 130 zł |
Kubek termiczny BLACK+BLUM TC-GR005 Morski | 130 zł |
Kubek podróżny szklany, morski - Black+Blum | 128 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →