Termos Gefu Careo 600 ml 0.6 l (12743)
Zdjęcia 4 |
Gefu Careo 600 ml |
|
Trzymaj jedzenie gorące do 9 godzin, zimne do 12 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gefu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gefu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gefu Careo 600 ml 0.6 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEFU Termos obiadowy 600 ml GEFU CAREO G-12743 | 140 zł |
Gefu Termos na lunch CAREO | 85 zł |
Gefu Termos na zupę Careo 600ml | 159 zł |
Gefu Termos obiadowy Careo 0.6 l Srebrny | 145 zł |
Termos na lunch CAREO | 85 zł |
Termos obiadowy 600 ml GEFU CAREO G-12743 | 148 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →