Butelka termiczna Black & Blum Explorer 850 ml 0.85 l
Zdjęcia 9 |
Black & Blum Explorer 850 ml |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black & Blum Explorer 850 ml 0.85 l
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
blackblum Explorer termos duża pomarańczowa 850 ml BAM-EIWB-L003 | 195 zł |
Butelka termiczna Black+Blum Explorer 850 ml morski DO-KA-BPB-0003 | 170 zł |
Black+blum Explorer 850ml Stainless Steel Bottle Posrebrzany BAM-EIWB-L010 | 138 zł |
Butelka stalowa Explorer 850 ml, pomarańczowa - Black+Blum | 172 zł |
Butelka termiczna 850 ml (oliwkowa) Explorer Black+Blum | 195 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →