Zestaw noży Berlinger Haus Black Rose BH-2698
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Black Rose BH-2698 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-2698
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW 5 NOŻY KUCHENNYCH Z LISTWĄ BERLINGER HAUS BH-2698 | 119 zł |
Berlinger Haus ZESTAW 5 NOŻY KUCHENNYCH Z LISTWĄ BERLINGER HAUS BH-2698 | 119 zł |
Zestaw noży Berlinger Haus Rosegold Edition, różowe złoto, z listwą magnet | 109 zł |
Zestaw 5 Noży Kuchennych Z Listwą Berlinger Haus Bh-2698 Lumarko! | 133 zł |
ZESTAW 5 NOŻY KUCHENNYCH Z LISTWĄ BERLINGER HAUS BH-2698 | 146 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →