Monitor BenQ GL2450M 24 " czarny
BenQ GL2450M 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 2 ms
Częstotliwość:76 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ GL2450M 24 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq GL2450 24 Black Full HD | 959 zł |
BenQ GL2450-T monitor 61 cm 24 cale DVID VGA czas reakcji 5 ms czarny | 1 027 zł |
Benq GL2450 Wyświetlacz LED 61 cm 24" Full HD Czarny - Płaskie ekrany PC 6 | 972 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości monitora BenQ GL2450M:
- Wbudowany zasilacz
- Przewód zasilający
- Kabel VGA
- Przewód audio
- Podręcznik użytkownika
PodobnePorównaj w tabeli →