Wanna Beliani Tocoa 190x138 cm
Zdjęcia 28 |
Beliani Tocoa 190x138 190x138 cm205x146 cm |
|
Wanna wyposażona jest w system hydromasażu z dziesięcioma dyszami oraz podwodne oświetlenie LED w siedmiu kolorach. W zestawie bateria mieszająca i główka prysznicowa. Pobór mocy: 750 W. Poziom hałasu: 50 - 85 dB.
Maksymalne obciążenie wanny: 359 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beliani Tocoa 190x138 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLmeble Wanna narożna LED z hydromasażem 138 cm czarna TOCOA | 6 994 zł |
Wanna Beliani Wanna narożna LED z hydromasażem 138 x 138 cm czarna TOCOA | 8 371 zł |
Wanna narożna LED z hydromasażem 190 x 150 cm czarna TOCOA Lumarko! | 7 871 zł |
Wanna narożna LED z hydromasażem 190 x 150 cm czarna TOCOA | 6 149 zł |
Modyfikacje Beliani Tocoa
Ceny na Beliani Tocoa |
---|---|---|---|---|
Beliani Tocoa 190x138 cm | od 6 149 zł | 4 oferty | ||
Beliani Tocoa 205x146 cm | od 8 279 zł | 7 oferty |
Polecamy