Wanna Beliani Tocoa 205x146 cm
Beliani Tocoa 205x146 190x138 cm205x146 cm |
|
Wanna wyposażona jest w system hydromasażu z dwunastoma dyszami oraz podwodne oświetlenie LED w siedmiu kolorach. W zestawie bateria mieszająca i główka prysznicowa. Pobór mocy: 750 W. Poziom hałasu: 50 - 85 dB.
Maksymalne obciążenie wanny: 370 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beliani Tocoa 205x146 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna narożna 150 cm z hydromasażem oświetlenie LED biała Tocoa 189387 | 8 279 zł |
BLmeble Wanna narożna LED z hydromasażem 146 x 146 cm biała TOCOA | 9 417 zł |
Wanna narożna LED z hydromasażem 205 x 146 cm biała TOCOA Lumarko! | 10 597 zł |
Wanna narożna 150 cm z hydromasażem oświetlenie LED czarna Tocoa 221665 | 8 409 zł |
Wanna narożna LED z hydromasażem 205 x 146 cm czarna TOCOA Lumarko! | 10 764 zł |
Wanna narożna LED z hydromasażem 205 x 146 cm biała TOCOA | 8 279 zł |
Wanna narożna LED z hydromasażem 205 x 146 cm czarna TOCOA | 8 409 zł |
Modyfikacje Beliani Tocoa
Ceny na Beliani Tocoa |
---|---|---|---|---|
Beliani Tocoa 190x138 cm | od 6 149 zł | 4 oferty | ||
Beliani Tocoa 205x146 cm | od 8 279 zł | 7 oferty |
Polecamy