Lodówka Beko B5RCNA 365 HW biały
Zdjęcia 8 |
Beko B5RCNA 365 HW biały biały srebrny |
|
Technologia HarvestFresh - specjalne oświetlenie symuluje cykl słoneczny, który dłużej zatrzymuje witaminy w owocach i warzywach.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko B5RCNA 365 HW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BEKO Lodówka BEKO B5RCNA365HW Biały | 2 259 zł |
Beko B5RCNA365HW Pełny No Frost 186,5cm Komora świeżości Biały | 2 149 zł |
Beko B5RCNA365HW Pełny No Frost 186,5cm Komora świeżości Biały | 2 149 zł |
Modyfikacje Beko B5RCNA 365 HW
Ceny na Beko B5RCNA 365 HW |
---|---|---|---|---|
Beko B5RCNA 365 HW biały | od 2 149 zł | 3 oferty | ||
Beko B5RCNA 365 HXB srebrny | od 2 200 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →