Lodówka Beko RCSA 300K30 WN biały
Zdjęcia 3 |
Beko RCSA 300K30 WN biały 2020 rok biały srebrny |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko RCSA 300K30 WN biały
Lodówka Beko RCSA300K30WN z zamrażalnikiem dolnym 181,3 cm Biała | 1 500 zł |
Lodówka Beko RCSA300K30WN | 1 599 zł |
BEKO RCSA300K30WN Biała 5944008923310 | 1 549 zł |
Lodówka Beko RCSA300K30WN | 1 609 zł |
Lodówka Beko Rcsa 300K30 Wn | 1 609 zł |
Beko RCSA 300K30 WN to prosta dwukomorowa lodówka bez dodatków. Model doskonale radzi sobie z przechowywaniem produktów świeżych i mrożonych, wykazując niski poziom hałasu podczas pracy (około 38 dB).
Kompetentna organizacja przestrzeni
Pod komorą chłodniczą w urządzeniu przydzielono 204 litry użytecznej objętości, kolejne 87 litrów zajmuje dolna zamrażarka. Odpowiednio zorganizowana przestrzeń wewnętrzna pozwala na umieszczenie w lodówce patelni o dowolnej wielkości. Komora lodówki w modelu jest oświetlona wbudowanym podświetleniem LED. Łącznie do dyspozycji użytkownika oddano 4 przearanżowane półki, wysuwany pojemnik na warzywa i owoce oraz 4 szuflady drzwiowe.
Zamrażarka
Zamrażarka Beko RCSA 300K30 WN składa się z trzech szuflad z przezroczystym panelem przednim. Jego moc zamrażania nie jest najlepsza (4 kg/dobę), ale zimno w dolnej komorze utrzymuje się nawet 16 godzin po przerwie w dostawie prądu. Dzienna pojemność zamrażarki do produkcji lodu wynosi do 1 kg.
Zrównoważony charakter
Klamki drzwi tego modelu są ukryte, a obrotowe przełączniki regulacji temperatury są również ukryte przed wzrokiem ciekawskich (znajdują się w komorze lodówki). Pod względem energooszczędności urządzenie odpowiada klasie A+ i zużywa około 267 kW energii elektrycznej przez rok ciągłej pracy. Beko RCSA 300K30 WN to zrównoważona dwukomorowa lodówka w rozsądnej cenie.
Modyfikacje Beko RCSA 300K30 WN
Ceny na Beko RCSA 300K30 WN |
---|---|---|---|---|
Beko RCSA 300K30 WN biały | od 1 500 zł | 6 oferty | ||
Beko RCSA 300K30 SN srebrny | od 1 699 zł | 1 oferta |