Opona zimowa Barum Polaris 5 225/45 R18 95V
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 225/45 R18 95V 225/45 R18 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 225/45 R18 95V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Zimowa, Barum, Polaris 5 225/45R18 95V XL FR | 480 zł |
Opona Barum 225/45R18 POLARIS 5 95V XL FR - opony zimowe 1541294 | 484 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R18 95V XL EVc ) 15412940000 | 533 zł |
Barum Polaris 5 (225/45 R18 95V) 15412940000 | 529 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R18 95V XL EVc ) | 539 zł |
Opony zimowe 225/45R18 95V Polaris 5 Barum 2023 | 497 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 225/45 R18 95V
Ceny na Barum Polaris 5 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 225/45 R18 95V | od 480 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →