Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 225/45 R18 95V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 225/45 R18 95V 225/45 R18 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 225/45 R18 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Krisalp HP 3 ( 225/45 R18 95V XL ) 797964 | 739 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (225/45 R18 95V) 797964 | 733 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 225/45 R18 95V XL ) | 748 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Krisalp HP3 225/45 R18 95V
Ceny na Kleber Krisalp HP3 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 225/45 R18 95V | od 733 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →