Opona zimowa Barum Polaris 5 205/50 R17 93V
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 205/50 R17 93V 205/50 R17 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 205/50 R17 93V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 XL FR MS - 205/50R17 93V - opony zimowe 1541347000 | 522 zł |
Barum Polaris 5 ( 205/50 R17 93V XL EVc ) 15413470000 | 480 zł |
Opona Barum 205/50R17 POLARIS 5 XL FR M+S 93V - opony zimowe 1541347 | 445 zł |
Barum Polaris 5 (205/50 R17 93V) 15413470000 | 478 zł |
Barum Polaris 5 ( 205/50 R17 93V XL EVc ) | 485 zł |
Opona osobowa zimowa BARUM Polaris 5 205/50 R17 93V Darmowa dostawa w 24 h | 437 zł |
Opony zimowe 205/50R17 93V Polaris 5 Barum 2022 | 454 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 205/50 R17 93V
Ceny na Barum Polaris 5 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 205/50 R17 93V | od 437 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →