Wózek Baby Jogger City Mini 3
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Baby Jogger City Mini 3
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pasy
Regulacje:oparcie
Szerokość podwozia:61 cm
Waga po złożeniu:6.5 kg
Bardzo zaawansowany wózek. Model jest trójkołowy, koła są gumowe, z łożyskami kulkowymi, przód jest skrętny i sparowany - wszystko to daje urządzeniu doskonałą manewrowość. Zwróć także uwagę na siedzisko: jego szerokość jest doskonała 36 cm, są 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, barierka ochronna i duża budka z okienkiem. Warto zauważyć, że użytkownik może również zamontować na podwoziu gondolę lub fotelik samochodowy, ale tylko one są kupowane osobno. Opakowanie nie zawiera również płaszcza przeciwdeszczowego i ciepłej peleryny na nogach. Co do wagi, po złożeniu wózek może unieść 6,5 kg.
Wszystkie dane techniczne
Kup Baby Jogger City Mini 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baby Jogger Wózek City Mini 2 Brick Mahogany | 1 066 zł |
Baby Jogger, City Mini 2, wózek spacerowy, Brick Mahogany | 889 zł |
Baby Jogger, Wózek, City Mini 2 Stone Grey | 1 199 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości wózka Baby Jogger City Mini 3:
- Możliwa jest instalacja gondoli
- Dla dzieci o wadze do 23 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →