Klimatyzator AUX Multi Split M5-42LCLH 120 m² na 5 blok(y)
AUX Multi Split M5-42LCLH 120 m²
na 5 blok(y)
41 m²
na 2 blok(y)
53 m² na 2 blok(y)
62 m² na 3 blok(y)
79 m² na 3 blok(y)
105 m² na 4 blok(y)
120 m² na 5 blok(y)
2022 rokseria 42Inwerterpraca w wysokich temperaturachpraca w bardzo niskich temperaturachjednostka zewnętrznaA++
Rodzaj:multisplit, ścienny
Zalecana powierzchnia:120 m²
Temp. grzania:od -20 °C
Pobór mocy:4450/3750 W, klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Multi Split M5-42LCLH
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AUX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AUX Multi Split M5-42LCLH
Ceny na AUX Multi Split M5-42LCLH |
---|---|---|---|---|
AUX Multi Split M2-14LCLH 41 m² na 2 blok(y) | od 5 166 zł | 1 oferta | ||
AUX Multi Split M2-18LCLH 53 m² na 2 blok(y) | od 4 603 zł | 2 oferty | ||
AUX Multi Split M3-21LCLH 62 m² na 3 blok(y) | od 7 319 zł | 1 oferta | ||
AUX Multi Split M3-27LCLH 79 m² na 3 blok(y) | od 6 172 zł | 2 oferty | ||
AUX Multi Split M4-36LCLH 105 m² na 4 blok(y) | od 9 124 zł | 2 oferty | ||
AUX Multi Split M5-42LCLH 120 m² na 5 blok(y) | od 9 862 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →