Klimatyzator Whirlpool PACF29HPW 30 m² (HWWHRKL29HPW000)
Zdjęcia 14 |
Whirlpool PACF29HPW 30 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:30 m²
Pobór mocy:900/1000 W, klasa energetyczna chłodzenia A+, ogrzewania A++
Funkcje:tryb nocny, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PACF29HPW
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool PACF29HPW 30 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator Whirlpool PACF29HP biały | 1 659 zł |
Klimatyzator WHIRLPOOL PACF29HPW (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyceny | 1 659 zł |
Klimatyzator Whirlpool PACF29HP biały PACF29HPW | 1 659 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →