Klimatyzator Whirlpool SPICR 318W 50 m²
Zdjęcia 10 |
Whirlpool SPICR 318W 50 m²
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:50 m²
Temp. grzania:od -10 °C
Pobór mocy:klasa energetyczna chłodzenia A+, ogrzewania A+++
Funkcje:tryb nocny, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SPICR 318W
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool SPICR 318W 50 m²
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Klimatyzator SPICR318W HWWHRKL318W0000 | 3 034 zł |
Whirlpool Klimatyzator SPICR318W 108018 | 3 034 zł |
Klimatyzator Split, Pompa ciepła powietrze - powietrze WHIRLPOOL SPICR318W | 4 890 zł |
Whirlpool Klimatyzator SPICR318W 108018 | 3 034 zł |
Modyfikacje Whirlpool SPICR 318W
Ceny na Whirlpool SPICR 318W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool SPICR 309W 26 m² | od 1 807 zł | 7 oferty | ||
Whirlpool SPICR 312W 32 m² | od 2 066 zł | 4 oferty | ||
Whirlpool SPICR 318W 50 m² | od 3 034 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →