Klimatyzator AUX C-24CAD 70 m²
Wkrótce w sprzedaży 7 832 zł Rodzaj: split; Tryby pracy: chłodzenie/grzanie/osuszanie/wentylacja; Powierzchnia pokoju (m²): 70; Pobór mocy (chłodzenie/grzanie): 2120/2120; Moc chłodnicza (W): 7000; Moc grzewcza (W): 8000; Cyrkulacja (m³/h): 1400; Poziom hałasu (max/min) (dB): 44/39; Funkcje: inverter; automatyczny wybór trybu pracy |
AUX C-24CAD 70 m²
Rodzaj:split, kanałowy
Zalecana powierzchnia:70 m²
Temp. grzania:od -20 °C
Pobór mocy:2120/2120 W, klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne C-24CAD
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AUX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AUX C-24CAD
Ceny na AUX C-24CAD |
---|---|---|---|---|
AUX C-18CAD 50 m² | od 6 448 zł | 1 oferta | ||
AUX C-30CAD 84 m² | od 8 478 zł | 1 oferta | ||
AUX C-36CAD 105 m² | od 11 983 zł | 1 oferta | ||
AUX C-48CAD 140 m² | od 13 828 zł | 1 oferta | ||
AUX C-60CAD 160 m² | od 14 935 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →