Klimatyzator AUX J-Smart ART 09JP 27 m²
Wideo 1Zdjęcia 5 |
AUX J-Smart ART 09JP 27 m²
2022 rokJ-Smart (Wi-Fi, jonizator, inwerter, I Feel)9000 BTUjonizacjaInwerterinteligentny domI Feelpraca w bardzo niskich temperaturachbardzo cichyA++
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:27 m²
Temp. grzania:od -20 °C
Pobór mocy:800/750 W, klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny, jonizacja, sterowanie za pomocą smartfona, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne J-Smart ART 09JP
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AUX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AUX J-Smart ART 09JP 27 m²
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AUX klimatyzator ścienny 2,7 kW AUX J-Smart Art AUX-09JP (komplet) | 3 863 zł |
AUX klimatyzator ścienny 7,2 kW AUX J-Smart Art AUX-24JP (komplet) | 6 742 zł |
Klimatyzator ścienny AUX J-Smart ART AUX-09JP | 3 404 zł |
Klimatyzator ścienny AUX J-Smart ART AUX-24JP | 5 895 zł |
Jednostka wewnętrzna Multi - naścienna J-Smart ART AUX-09JB/I | 1 522 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →