Кондиціонер AUX J-Smart ART 09JP 27 м²
Відео 1Фото 5 |
AUX J-Smart ART 09JP 27 м²
2022 рікJ-Smart (Wi-Fi, іонізатор, інвертор, I Feel)9000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильний мороздуже тихийA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:800/750 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики J-Smart ART 09JP
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX J-Smart ART 09JP 27 м²
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AUX klimatyzator ścienny 2,7 kW AUX J-Smart Art AUX-09JP (komplet) | 3 863 zł |
AUX klimatyzator ścienny 7,2 kW AUX J-Smart Art AUX-24JP (komplet) | 6 742 zł |
Klimatyzator ścienny AUX J-Smart ART AUX-09JP | 3 404 zł |
Klimatyzator ścienny AUX J-Smart ART AUX-24JP | 5 895 zł |
Jednostka wewnętrzna Multi - naścienna J-Smart ART AUX-09JB/I | 1 522 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →