Кондиціонер AUX C-42CAD 121 м²
Очікується у продажу 12 906 zł Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 121; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 4430/4600; Потужність в режимі охолодження (Вт): 12100; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 13500; Циркуляція (м³/год): 1900; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 44/39 |
AUX C-42CAD 121 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:121 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:4430/4600 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики C-42CAD
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AUX C-42CAD
Ціни на AUX C-42CAD |
---|---|---|---|---|
AUX C-18CAD 50 м² | від 6 448 zł |
AUX C-24CAD 70 м² | від 7 832 zł |
AUX C-30CAD 84 м² | від 8 478 zł |
AUX C-36CAD 105 м² | від 11 983 zł |
AUX C-42CAD 121 м² | від 12 906 zł |
AUX C-48CAD 140 м² | від 13 828 zł |
AUX C-60CAD 160 м² | від 14 935 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →