Klimatyzator AUX Freedom 18FH 50 m²
Wideo 1Zdjęcia 5 |
AUX Freedom 18FH 50 m²
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:50 m²
Temp. grzania:od -15 °C
Pobór mocy:1660/1490 W, klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny, jonizacja, sterowanie za pomocą smartfona, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Freedom 18FH
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AUX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AUX Freedom 18FH
Ceny na AUX Freedom 18FH |
---|---|---|---|---|
AUX Freedom 09FH 26 m² | od 1 153 zł | 2 oferty | ||
AUX Freedom 12FH 35 m² | od 1 245 zł | 2 oferty | ||
AUX Freedom 18FH 50 m² | od 1 384 zł | 2 oferty | ||
AUX Freedom 24FH 65 m² | od 1 845 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →