Klimatyzator Samsung AJ050TXJ2KG/EU 50 m² na 2 blok(y)
Samsung AJ050TXJ2KG/EU 50 m²
na 2 blok(y)
40 m²
na 2 blok(y)
50 m² na 2 blok(y)
52 m² na 3 blok(y)
68 m² na 3 blok(y)
80 m² na 4 blok(y)
100 m² na 5 blok(y)
Rodzaj:multisplit, ścienny
Zalecana powierzchnia:50 m²
Temp. grzania:od -15 °C
Pobór mocy:1220/1280 W, klasa energetyczna chłodzenia A+++, ogrzewania A++
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AJ050TXJ2KG/EU
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung AJ050TXJ2KG/EU
Ceny na Samsung AJ050TXJ2KG/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung AJ040TXJ2KG/EU 40 m² na 2 blok(y) | od 6 438 zł | 1 oferta | ||
Samsung AJ050TXJ2KG/EU 50 m² na 2 blok(y) | od 5 633 zł | 2 oferty | ||
Samsung AJ052TXJ3KG/EU 52 m² na 3 blok(y) | od 7 969 zł | 1 oferta | ||
Samsung AJ068TXJ3KG/EU 68 m² na 3 blok(y) | od 9 307 zł | 1 oferta | ||
Samsung AJ080TXJ4KG/EU 80 m² na 4 blok(y) | od 12 305 zł | 1 oferta | ||
Samsung AJ100TXJ5KG/EU 100 m² na 5 blok(y) | od 15 313 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →