Klimatyzator De'Longhi PAC EX120
Zdjęcia 9 |
Mobilny klimatyzator firmy De'Longhi to zaawansowane rozwiązanie cenowe. Model nie zapewnia sprężarki inwerterowej i może działać tylko w celu chłodzenia (to znaczy nie ma trybu ogrzewania, ale nadal dostępna jest zwykła wentylacja i osuszanie). Moc efektywna urządzenia to 3500 W lub 11500 BTU, co oznacza, że potrafi stworzyć komfortowy, chłodny mikroklimat w pomieszczeniach o powierzchni nie większej niż 34,5 m².
Klimatyzator De'Longhi PAC EX120 jest pozycjonowany jako stosunkowo ciche rozwiązanie przenośne, ponieważ poziom hałasu nie powinien przekraczać 53 dB przy maksymalnej prędkości wentylatora (a dla urządzeń mobilnych jest to dość dobry wskaźnik). Specjalnie dla wygodnego transportu, obudowa jest wyposażona w kółka, a specjalny zestaw do odprowadzania powietrza przez okna powinien uprościć montaż.
Wśród innych zalet modelu warto podkreślić system czyszczenia Bio Silver z filtrem plazmowym, zastosowanie jednorodnego i przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego R134A, wsparcie autodiagnostyki, timer do 24 godzin oraz tryb nocny. Zarówno panel LED z wyświetlaczem i przyciskami, jak i pilot, którego cechą charakterystyczną jest czujnik temperatury, pozwolą Ci zarządzać pracą.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi PAC EX120
De'Longhi PACEX120SILENT EX:1 Przenośny klimatyzator Pinguino 0151454018 | 3 295 zł |
Klimatyzator DeLonghi PAC EX120 Silent | 3 255 zł |
DeLonghi PAC EX120 Silent | 2 699 zł |
DeLonghi PAC EX120 Silent | 2 699 zł |