Dron Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle V3
Zdjęcia 14 | 22 999 zł Kup! Dron Autel EVO II Dual Rugged Bundle (640T) V3 GreyCYBERGATE Sp. z o.o.Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle V3
Rugged BundleZestaw Rugged + kamera termowizyjna
Lot:do 40 min, zasięg 25 km, prędkość 72 km/h
Nagrywanie wideo:1920x1080 px 60 kl./s, 3840x2160 px 60 kl./s, 2720x1530 px 60 kl./s
Aparat:termowizyjna usuwana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:558x457x108 mm, składany
Waga:1150 g
12 czujników do wykrywania przeszkód w dowolnym kierunku. Szybko zwalniane śmigła. Wykonywanie zdjęć w formacie RAW. Zasięg lotu - do 22 km. Czas lotu - do 40 minut. Tryb fotografowania Hyperlapse. Maksymalna wysokość to 7 km.
Różni się od v1 obsługą dwuzakresowego połączenia pomiędzy kontrolerem a quadkopterem, od v2 obsługą Live Deck 2.0, ulepszonym fotografowaniem nocnym oraz obsługą SkyLink 2.0 (transmisja do 15 km). 3 akumulatory w pakiecie Rugged.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Evo II Dual 640T Rugged Bundle V3
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Autel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Autel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości drona Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle V3:
- Wbudowana pamięć - 8 GB
- Powiększenie obrazu do 16x (do 4x bez utraty jakości)
- Ogniskowa od 0,5 m do nieskończoności (autofokus)
- Maksymalna odporność na wiatr do 12 m/s
- Maksymalna masa startowa – 2 kg
- Wbudowana kamera termowizyjna: 640x512, zakresy pomiaru temperatury -20°..+150° i 0°..+550°, odległość pomiaru 2..20 m, rozdzielczość obrazu w obrazie 1080p
Modyfikacje Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle V3
Ceny na Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle V3 |
---|---|---|---|---|
Autel Evo II Pro Rugged Bundle V3 | od 8 903 zł | 14 oferty | ||
Autel Evo II Dual 640T Rugged Bundle V3 | od 22 999 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →