Monitor Asus VZ27EHF 27 " (90LM07B0-B01470)
Zdjęcia 6 |
Asus VZ27EHF 27 "
23.8 " 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VZ27EHF 27 "
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus 90LM07B0-B01470 | 584 zł |
ASUS VZ27EHF MON-LCD-ASU-0681 | 709 zł |
Monitor ASUS Eye Care VZ27EHF-W 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 759 zł |
ASUS VZ27EHF 27" Full HD IPS 100Hz 1ms | 669 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Asus VZ27EHF
Ceny na Asus VZ27EHF |
---|---|---|---|---|
Asus VZ24EHF 23.8 " czarny | od 484 zł | 34 oferty | ||
Asus VZ27EHF 27 " | od 582 zł | 21 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →