Laptop Asus ROG Strix G17 G713IE
Wideo 11Zdjęcia 33 | Produkt jest niedostępny 2022 rokROG Strix |
Modyfikacje Asus ROG Strix G17 G713IE 0
Ten model nie jest dostępny w sprzedaży |
Wideo recenzje
ការថែមការដូនៅ GOD អត់មានបូកលុយពីលើទេ ASUS ROG STRIX G713IE Unboxing
30 kwietnia 20222 420 przegląd
Unboxing Asus ROG STRIX G17 G713IE
11 grudnia 20223 588 przegląd
រដូវភ្ជុំថែមរហូតដឹកលែងអស់ ASUS ROG STRIX G713IE Ryzen 7-4800H RTX3050Ti Ram 16GB 17.3" 144hz
18 września 20221 720 przegląd
Unboxing Asus ROG STRIX G713IE Gaming laptop
29 października 2022103 przegląd
Asus ROG STRIX G713IE 2022 - Ryzen 7 4800H | RTX3050Ti 4G | 16G | M.2 512GB | 17.3" 144hz
24 czerwca 20223 482 przegląd
ASUS ROG Strix G17 Laptop G17 G713IE-HX040W Unboxing | Ryzen 7 With 4GB RTX3050Ti 17" Display
14 lutego 20232 467 przegląd
Asus ROG Strix G17 G713IH G713IE G713IM 2022
21 maja 20228 009 przegląd
Asus Rog Strix G17 G713IE Unboxing
30 lipca 20223 254 przegląd
Asus Rog Strix G17 G713IE តំលៃ 1199$
3 stycznia 2023307 przegląd
Asus ROG STRIX G17 G713IE in Cambodia
3 marca 20231 100 przegląd
ASUS 17.3inch Big Screen Laptop Unboxing | ASUS ROG Strix G17 G713IE-HX040W Laptop Unboxing | LT HUB
2 maja 20232 121 przegląd
Polecamy
od 18 299 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, pamięć RAM 32 GB, dysk 2048 GB, waga 1.95 kg
od 6 136 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.51 kg
od 5 260 zł
wyświetlacz 13.6 ", 2560x1664, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.24 kg
od 4 095 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 495 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4050, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 299 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 / RTX 3060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.6 kg
od 1 300 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 / 512 GB, waga 1.74 kg
od 3 949 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2 kg
od 5 849 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M2, GPU M2 10-Core, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 - 1024 GB, waga 1.51 kg
od 1 488 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor AMD, Ryzen 3, GPU Radeon 610M, pamięć RAM 8 GB, dysk 256 / 512 GB, waga 1.6 kg
od 3 850 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 - RTX 4060, pamięć RAM 16 / 32 GB, dysk 512 GB, waga 2.3 kg
od 2 249 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU GTX 1650 - RTX 3050 Ti, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.3 kg