Płyta główna Asus ROG STRIX B550-XE GAMING WIFI (90MB17b0-M0UAY0)
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Jedna z najlepiej wyposażonych płyt głównych do gier ze średniej półki, oparta na chipsecie AMD B550 2020. Należy do produktów linii overclockingu firmy Asus Republic Of Gamers, której produkty słyną ze zwiększonej niezawodności oraz wsparcia dla markowych technologii pozwalających na osiąganie doskonałych wyników w podkręcaniu procesorów i pamięci RAM. Wyposażony w gniazdo AM4, obsługuje 4-, 6-, 8-, 12- i 16-rdzeniowe procesory Ryzen 3000/5000 (Matisse, Vermeer, 7nm) oraz Ryzen 4000G APU (Renoir, 7nm) ...
Wyposażony w potężny 16-fazowy cyfrowy podsystem zasilania z dodatkowymi radiatorami i rurką cieplną. Płyta główna Asus ROG STRIX B550-XE GAMING WIFI obsługuje do 128 GB pamięci RAM DDR4 (4x32 GB), co wystarcza do wszystkich gier, strumieniowania i wymagających profesjonalnych aplikacji do przetwarzania treści cyfrowych. Dzięki dwóm wzmocnionym gniazdom PCI-E x16 jest gotowy do zainstalowania najwyższej klasy dyskretnych kart graficznych z dużymi i masywnymi systemami chłodzenia. Możliwość pracy z dwoma szybkimi dyskami NVME SSD (są dwa radiatory). Wbudowany kontroler 2.5GbE Intel I225-V oraz moduł bezprzewodowy Wi-Fi 6 (802.11ax) odpowiadają za ultraszybkie przetwarzanie ruchu sieciowego.
Kup Asus ROG STRIX B550-XE GAMING WIFI
Wszystkie ceny 13 →Płyta główna ASUS Rog Strix B550-XE Gaming WiFi | 1 339 zł |
Płyta główna ASUS Rog Strix B550-XE Gaming WiFi | 1 339 zł |
ASUS ROG STRIX B550-XE GAMING WIFI | 1 339 zł |
Płyta główna ASUS Rog Strix B550-XE Gaming WiFi 90MB17B0-M0EAY0 | 1 339 zł |
Płyta główna Asus ROG STRIX B550-XE GAMING WIFI | 1 333 zł |