Asus ROG Falchion Red Switch (90MP01Y0-BKUA00)
Wideo 17Zdjęcia 2 |
Asus ROG Falchion Red Switch Cherry MX Blue (Clicky)Cherry MX Red (Linear) |
|
Ultrakompaktowa klawiatura bezprzewodowa przeznaczona do profesjonalnych zawodów e-sportowych. Klawiatura wykorzystuje opatentowane połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz, zapewniające częstotliwość odpytywania 1000 Hz i czas reakcji zaledwie 1 ms. Model otrzymał pojemny akumulator o pojemności 4000 mAh, dzięki któremu układ może niezawodnie pracować aż do 450 godzin! Mechaniczna klawiatura do gier Asus ROG Falchion Red Switch jest wyposażona w dodatkowy dotykowy panel wejściowy.
Boczny czujnik można łatwo dostosować do różnych zadań, od regulacji głośności i przełączania efektów świetlnych po wykonywanie złożonych makropoleceń. Do klawiatury dołączona jest wytrzymała obudowa, która może służyć zarówno do ochrony przycisków, jak i jako stabilna podstawa. Konstrukcja zawiera złącze umożliwiające wygodne przechowywanie adaptera USB 2,4 GHz. W pobliżu znajduje się port do podłączenia przewodu przenoszącego prąd USB typu C. Dodatkowo blok interfejsu uzupełniono o przyciskowy przełącznik trybu pracy. Dolna pokrywa wyposażona jest w jednorzędowe gumowane nóżki. Klawiatura zapamiętuje ustawienia podświetlenia i makr dla sześciu konfiguracji użytkownika. Mechanika przycisków oparta jest na przełącznikach Cherry MX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Falchion Red Switch
Wszystkie ceny 6 →ASUS ROG Falchion Klawiatura USB QWERTY Czarna 90MP01Y0-BKUA00 | 606 zł |
Klawiatura ASUS Rog Falchion | 697 zł |
Klawiatura ASUS Rog Falchion 90MP01Y0-BKUA00 | 697 zł |
Klawiatura Asus ROG Falchion, US (90MP01Y0-BKUA00) Czarna | 713 zł |
ASUS ROG Falchion, Cherry MX Red, US | 660 zł |
Modyfikacje Asus ROG Falchion
Ceny na Asus ROG Falchion |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Falchion Blue Switch | od 560 zł | 10 oferty | ||
Asus ROG Falchion Red Switch | od 606 zł | 6 oferty |